Byty Žatec

Novostavba Bytového domu Žatec v klidné části obce Pod Klínem s překrásným výhledem na Krušné hory a široké okolí nabízí 28 nových bytů  určené pro jednotlivce nebo malé rodiny. Budoucí majitelé si mohou vybírat z bytů o dispozicích 2 + 1, 1+kk až 3+kk s výměrami od 35,90 až 69,50 m².

Vnitřní řešení každé z bytových jednotek odpovídá moderním trendům v bydlení. Kuchyně je propojená s obývacím prostorem pro možnost neustálého kontaktu jednotlivých členů rodiny. Všechny byty jsou navrženy s maximálním využitím denního světla. Některé z bytových jednotka disponují balkonem. Výhodou je bezproblémové parkování v okolí budovy.

Z Bytového domu Žatec budete mít blízko všude. Do historického centra města, obchodu, na úřad, na veřejnou dopravu, do restaurace, na hriště, do školy nebo do přírody.

Koncepce bytového domu o pěti nadzemních podlažích je architektonicky řešena tak, aby svým obyvatelům poskytla zázemí pro klidný rodinný život a nabízí mimořádnou šanci na uspokojení bytových potřeb pro všechny, kdo chtějí v tak krásném městě, jako Žatec bezpochyby je, žít a bydlet.

 

Byty Žatec / Byty Žatec